Tancerze Jacksona w hołdzie


Na początku maja rozpocznie się klubowa trasa "Still the King", podczas której swój hołd Michaelowi Jacksonowi oddadzą tancerze, którzy mieli go wspierać na scenie.

Dżej Dżej z Big Cyca pomaga Kasi Sobczyk


Dżej Dżej, lider zespołu Big Cyc dołączył do artystów polskiej sceny muzycznej, którzy wspomagają Kasię Sobczyk toczącą walkę z nowotworem.

Czy Sherlock Holmes istniał naprawdę?


Od 15 stycznia w kinach będzie można zobaczyć kolejne wcielenie Sherlocka Holmesa w filmie Guya Richiego "Sherlock Holmes". W rolę głównego bohatera wcielił się Robert Downey Jr., dr. Watsona zagrał Jude Law. W księgarniach ukazała się właśnie biografia Holmesa. Niestety nieautoryzowana, ale pełna najdokładniejszych faktów z życia najsłynniejszego z detektywów.

Debiutancka płyta Empty Playground w lutym


"Under Dead Skin" to tytuł debiutanckiej płyty Empty Playground. Ten poznański horror band podpisał właśnie kontrakt z Witching Hour Productions i szykuje dawkę mieszanki grind, black, death i industrial metalu.

Them Crooked Vultures - Grohl, Homme i Jones z singlem


Już dzisiaj można zapoznać się z zapowiedzią singla Them Crooked Vultures. Debiutancka płyta rockowej supergrupy ukaże się 16 listopada.

znalezionych: 14598, strona 1 z 2920
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>