Uwaga lawiny!


W górnych partiach Bieszczad nadal obowiązuje drugi, w pięciostopniowej skali, stopień zagrożenia lawinowego. Leży tam już od 70 do 110 cm zmrożonego śniegu - ostrzegają ratownicy bieszczadzkiej grupy GOPR.

Prokuratura ma uzupełnić materiały ws. Nangar Khel


Do 3 września prokuratura wojskowa ma uzupełnić materiały sprawy Nangar Khel m.in. o dokumentację medyczną pomocy udzielonej ofiarom zaraz po ostrzale tej afgańskiej wioski w 2007 r. Tak Wojskowy Sąd Okręgowy w Warszawie tłumaczy zwrot sprawy prokuraturze.

Kalisz: poparcie SLD dla J. Kaczyńskiego i PiS nie wchodzi w grę


Nie wierzę w szczerość deklaracji Jarosława Kaczyńskiego i w jakąkolwiek współpracę PiS i SLD. Umizgi do Napieralskiego i SLD to czysta kalkulacja mająca na celu zdobycie brakującej ilości głosów w wyborach prezydenckich. Elektorat lewicy nie poprze Kaczyńskiego. Jakiekolwiek poparcie SLD dla Jarosława Kaczyńskiego i PiS nie wchodzi w grę. Nie wyobrażam sobie, żeby elektorat lewicowy mógł oddać głos na kandydata PiS wyborach prezydenckich. Osobą, która w ostatnim czasie dawała sygnały, że jest...

"Gdybym tylko mógł cofnąć czas"


- Jest szansa na to, by sporne sprawy teraz zostały załatwione dzięki porozumieniu - oświadczył Jarosław Kaczyński w udzielonym przez siebie pierwszym wywiadzie od katastrofy smoleńskiej. Kandydat PiS na prezydenta odpowiadał na pytania blogerów wybranych przez publicystę Igora Janke. - Nie chcę się odwoływać do relacji z bratem. Wszystkie sprawy osobiste, rodzinne, oddzielam. Teraz rozmawiam jako kandydat na prezydenta - mówił prezes PiS.

"Mamy epidemię grypy. Spowodował ją wirus A/H1N1"


Sytuacja grypowa w Polsce może być znacznie poważniejsza, niż się do tej pory spodziewaliśmy. - Sytuacja upoważnia nas do twierdzenia, że w Polsce mamy epidemię grypy. Wszystko wskazuje na to, że spowodował ją wirus nowej grypy A/H1N1 - powiedział "Rzeczpospolitej" konsultant krajowy ds. epidemiologii prof. Andrzej Zieliński.

znalezionych: 25435, strona 1 z 5087
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>